O firmie

Doradztwem oraz montażem stolarki okiennej i drzwiowej zajmujemy się od ponad 15 lat. Wcześniej właściciel firmy czynnie uczestniczył w produkcji okien drewnianych będąc pracownikiem na stanowisku szefa produkcji znanego producenta okien poznając tajniki procesu technologicznego, co w dużej mierze pozwoliło w latach późniejszych wykorzystać tę wiedzę doradzając Państwu realizować wszelkiego rodzaju projekty.  

Obecnie naszą domeną jest profesjonalna i kompleksowa obsługa Klienta w dziedzinie stolarki otworowej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od pięciu lat posiadamy w ofercie także stolarkę PCV, aluminiową, jak również rolety i bramy garażowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi  producentami i dostawcami, z którymi związani jesteśmy od lat.

Śledząc najnowsze rozwiązania techniczne, uczestnicząc systematycznie w szkoleniach, od lat obserwując trendy na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Poznaniu, staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Realizacja każdego projektu jest dla nas ważna, i mamy głęboką satysfakcję jeśli możemy zrealizować Państwa projekt zgodnie z oczekiwaniami zarówno wśród  Klientów indywidualnych, jak również biznesowo-instytucjonalnych. Współpracujemy od lat także z architektami, firmami wykonawczymi , deweloperami , różnymi instytucjami.  

Nasze grupy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie i wszelkie umiejętności pozwalające realizować trudne i indywidualne projekty przy montażach okien drewniano aluminiowych , niskopodłogowych balkonów przesuwnych, montażach warstowowych czy też montażach poza obrysem muru. Montaże okien w systemie „i3” firmy illbruck wykonujemy od ponad 10 lat. Realizujemy też prace w obiektach zabytkowych pod ścisłym nadzorem konserwatorów zabytków.

Świadczymy również usługi posprzedażne w zakresie konserwacji i regulacji stolarki , a także zachęceni przez Państwa w zakresie renowacji stolarki drewnianej.

Jesteśmy firmą, dla której Klient i jego satysfakcja stanowi podstawę podejmowania wszystkich działań dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli będziemy mogli pomóc i z wielką przyjemnością zrealizujemy dla Państwa każdy projekt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wizyty w naszym salonie przy ul. Zakopiańskiej 56 w Krakowie.

FHU PRESTIGE

Biuro Handlowe
ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków
tel/fax (12) 429 65 14

Zobacz w Mapach Google
Firma:
FHU PRESTIGE
Adres:
Biuro Handlowe
ul. Zakopiańska 56
30-418 Kraków

Telefon:
00 48 796-907-888
Faks:
00 48 (12) 429-65-14